341 Townsend Street Sydney, NS B1P 5G1
Active (309 Days)
$239,900 (CAD)
MLS®:
202517620
202517620
Lot Size
3,376 SQFT
3,376 SQFT
Type
Single-Family Home
Single-Family Home
County
Cape Breton Regional Municipality
Cape Breton Regional Municipality
Listed By
Peter MacGregor, Coldwell Banker Boardwalk Realty
Source
CREA
Last checked May 19 2026 at 3:52 PM GMT+0000
CREA
Last checked May 19 2026 at 3:52 PM GMT+0000
Bathroom Details
- Full Bathrooms: 2
Stories
- 3
Living Area
- 2,032 sqft
Listing Price History
Date
Event
Price
% Change
$ (+/-)
Jan 09, 2026
Price Changed
$239,900
-8%
-$20,000
Oct 22, 2025
Price Changed
$259,900
-4%
-$10,000
Location

Description